Pet Center v Horních Počernicích otevírá první Psí hotel (tisková zpráva)

1600-DSC_1657

Praha 13. července 2016 : Pet Center CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku, otevřel prvního července v Horních Počernicích v Praze Psí hotel pro krátkodobé i dlouhodobější ubytování malých i větších psů. Součástí je i psí školka a v brzké době přibudou i služby psího salonu.

Pet Center jde za rámec pouhého prodeje chovatelských potřeb, chceme být partnery pro vlastníky domácích mazlíčků ve všem, co potřebují. Proto i psí hotel, který umožní se o domácího mazlíčka postarat v okamžiku, kdy ho není možné mít u sebe,” říká Ladislav Kažimír, provozní ředitel společnosti. “Jsme schopni poskytnout komplexní péči, včetně veterinárních služeb. Máme vynikající zázemí i dostupnost veškerého potřebného sortimentu. Za první dva týdny provozu vidíme vysoký zájem o tyto nové služby,” dodává.

1600-DSC_1730

Psí hotel – www.dogshotel.cz – najdete v Horních Počernicích, nedaleko pražského Černého mostu, coby součást centrály společnosti Pet Center CZ. Má k dispozici veterinární ordinaci, využitelnou 24 hodin denně i největší prodejnu chovatelských potřeb v ČR. Pro malé a větší psy nabízí služby 24/7, provoz zajišťují zkušení hoteliéři.

Psí školka slouží pro umístění pejska přes den, tedy bez nočního ubytování. Psi ze školky i z hotelu mají společný denní program, základní výcvik i zábavu, stravování i pitný režim a celodenní dozor s péčí. K dispozici je také venkovní výběh o rozloze 800 metrů čtverečních i vnitřní herna o 70 metrech čtverečních.

Psí hotel umožňuje ubytovat 20 malých psů a 9 větších, k dispozici mají samostatné pokojíčky, využívána je i již zmíněná herna. Cena za noc je u malého psa 300 Kč, u většího plemene 450 Kč. Den v psí školce, kam je možné umístit 10 psů, vyjde na 250 Kč.

1600-DSC_1682

Veškeré informace, včetně online rezervace i online plateb, je možné najít na www.dogshotel.cz. Pokud byste měli zájem si Psí hotel prohlédnout, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku.

O společnosti Pet Center CZ

Pet Center CZ se zabývá nejen samotným prodejem, ale i rozvojem a popularizací chovatelství, a to prostřednictvím sítě prodejen s chovatelskými potřebami Pet Center. První prodejna vznikla v roce 2000 a v současné době má Pet Center po celé České republice více než 100 poboček. Nabízí široký sortiment chovatelských potřeb, rozsáhlou nabídku kvalitních krmiv nebo známé i méně známé druhy domácích zvířat.

Pet Center je jasná volba pro každého stávajícího i budoucího majitele jakéhokoli domácího mazlíčka. Je místem, kde mohou chovatelé sdílet své zážitky a zkušenosti. Místem, kam může každý přijít pro radu a pomoc.