Kdo jsme?

Jsme Pet Center CZ, největší prodejce chovatelských potřeb v České republice i na Slovensku. Máme dlouholeté zkušenosti se vším co zvířata potřebují, v našich řadách jsou desítky odborníků na chov domácích i exotických zvířat a v síti našich, více než, 130 prodejen prodáváme vedle chovatelských potřeb i zvířata.

V červenci 2016 jsme se rozhodli rozšířit naše služby a vytvořit místo, kam se budou pejskové těšit a jejich paničkám i pánům budeme moci nabídnout výjimečné služby.

Tomas a klientka

 

Kde nás najdete?

Sídlíme v Horních Počernicích, pár minut jízdy autem či autobusem za pražským Černým mostem. Kompletní adresu naleznete v kontaktech. Psí hotel najdete, tedy lépe řečeno vchod do něj, na zadní straně centrály naší společnosti.

Čím jsme výjimeční?

Vedle již výše zmíněného nabízí Psí hotel výjimečnou veterinární péči. Veterina je k dispozici v budově naší centrály a je využitelná 24 hodin denně. Ve stejné budově se nachází i největší prodejna chovatelských potřeb v ČR. Najdete tam vše potřebné nejenom pro vašeho pejska, ale i pro další domácí mazlíčky. A určitě vás zaujme i naše malá ZOO – například velcí papoušci, drápkaté opičky a mnoho dalších zvířat.

Co ještě dodat?

Psí hotel funguje zároveň s psí školkou, celodenní (24/7) provoz zajišťují zkušení hoteliéři, na jejichž výběr byly kladeny velmi vysoké nároky. Jsme tu pro každého, kdo chce svým miláčkům dopřát to nejlepší. Ať už jedete na dovolenou, hodně pracujete, vydáváte se na služební cestu, nebo prostě chcete svému pejskovi dopřát den plný zábavy. Jsme tady pro vás a vaše psy.

Tomáš s pejsky (1)

Chcete si vše ověřit?

Udělejte to, přijďte se k nám podívat. Po telefonickém objednání, to je jediná podmínka, abychom si na vás mohli udělat čas a mohli se vám plně věnovat. Ukážeme vám vše v hotelu, školce. Rádi vás provedeme prodejnou i dohodneme návštěvu na veterině. Malou ochutnávku najdete níže v podobě virtuální prohlídky.